Imprezy okolicznościowe – Busko Zdrój

Impreza okolicznościowa, a zwłaszcza ta z okazji chrztu czy komunii, to niezwykle istotne wydarzenie w życiu całej rodziny. Rodzice starają się zorganizować dla dzieci wyjątkową uroczystość i uczcić ją w oryginalny sposób. Jesteśmy gotowi sprostać wszelkim wymaganiom. Możemy przygotować salę na komunię lub chrzciny nawet do 400 osób. Wiemy, że oprócz samej uroczystości chcielibyście Państwo uatrakcyjnić czas swoim pociechom, dlatego przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: boisko zewnętrzne i plac zabaw. Świetnym uzupełnieniem uroczystości mogłaby być fotograficzna sesja rodzinna w naszym przyhotelowym ogrodzie.

Oferujemy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie planowania przyjęcia:

  • pomoc w ułożeniu menu według Państwa potrzeb,
  • wiele dań i deserów,
  • profesjonalna obsługa kelnerska,
  • wystrój sali dostosowany do konkretnej uroczystości,
  • możliwość przygotowania animacji dla dzieci.

Udostępniamy również miejsce na organizację imprez tj. urodziny, studniówki, bankiety firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie. Dysponujemy salą na 500 osób, w której można zorganizować konferencje i szkolenia.

Imprezy integracyjne pod Kielcami

Impreza integracyjna to coraz częstsza forma spędzania czasu pracowników poza biurem. Jeśli planują Państwo wyjazd w celu budowania i utrwalania dobrych relacji w zespole albo spotkanie wyjazdowe firmy, które łączy ustalenia planów na przyszłość i zintegrowanie zespołu, to nasza oferta może Was zainteresować. Organizujemy imprezy integracyjne dla dużych i małych firm. Do Państwa dyspozycji jest 20 przytulnych pokoi z widokiem na ogród. Pyszna kuchnia uraczy podniebienia najbardziej wymagających gości, a wieczorne ognisko w chacie grillowej przy muzyce uprzyjemni pobyt. Pałac w Konarach to miejsce na świetną zabawę zorganizowaną w ramach imprezy integracyjnej dla pracowników firmy. Nasz obiekt jest przystosowany do realizacji atrakcji i aktywności lubianych przez pracowników, uczestniczących w imprezie integracyjnej. Zapewniamy pomoc w zaplanowaniu i zaangażowaniu pracowników do udziału w atrakcjach towarzyszących imprezie integracyjnej. Na terenie naszego obiektu jest możliwość zaaranżowania zabaw i gier zespołowych, takich jak paintball czy gra w kosza, które wpłyną pozytywnie na więź między pracownikami. To świetna okazja do sprawdzenia umiejętności pracy w grupie. Takie gry to także doskonały przerywnik między zebraniami lub prezentacjami – pozwolą, aby pomiędzy tematami zaplanowanymi do przedyskutowania podczas imprezy integracyjnej wszyscy się zżyli, zapoznali oraz odrobinę rozruszali, jeśli większość spotkania ma mieć charakter siedzący.

Zapraszamy do kontaktu: 502 051 770

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.