Imprezy okolicznościowe

Chrzest czy komunia to bardzo ważne wydarzenia w życiu każdego dziecka. Rodzice starają się, by uczcić je w wyjątkowy i szczególny sposób. Zapraszamy zatem do organizacji tych i innych przyjęć rodzinnych i okolicznościowych w Pałacu w Konarach.
Doskonale wiemy, jak cenne są dla Was te wszystkie chwile, których ważność i wyjątkowość należy celebrować i cieszyć się nimi w pełni.

Organizacja Komunii, Chrzcin i innych przyjęć

Nasz zespół pracujący z pełnym oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawi, że przyjęcia komunijne, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe organizowane w Pałacu w Konarach zawsze pozostaną miłym wspomnieniem. Zadbamy o każdy szczegół tak, by zgromadzeni goście byli pod wrażeniem poziomu i wyjątkowego klimatu imprezy.
Oferujemy również szereg usług towarzyszących, które będą ciekawym rozwiązaniem spędzenia wolnego czasu naszych najmłodszych gości tj. plac zabaw, piękny ogród (z możliwością wykonania sesji zdjęciowych) i boisko wielofunkcyjne.

Gwarantujemy najwyższy poziom usług związanych z organizacją imprez okolicznościowych:

  • pomoc w zaplanowaniu przyjęcia i ułożenie menu według Waszych potrzeb i sugestii
  • duży wybór dań dostosowany do oczekiwań
  • profesjonalna obsługa
  • wystrój sal akcentujący daną uroczystość
  • możliwość organizacji animacji dla dzieci

Polecamy organizację urodzin, studniówek, bankietów firmowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich. Przy hotelu mieści się również sala weselna mieszcząca nawet 500 osób.
 

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne to w ostatnim czasie dość populara forma budowania pozytywnych relacji między pracownikami. Pałac w Konarach oferuje szeroki wachlarz tematyczny i wiele pomysłów organizacji tego typu imprez tak, aby żaden z pracowników się nie nudził. Pracodawcy coraz częściej decydują się na oddanie tego tematu w odpowiednie ręce, aby mogli mieć pewność, że idea takiego spotkania przyniesie wielowymiarowe korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i dbając o konkurencyjność naszej oferty, mamy do zaproponowania cały szereg rozwiązań, które pomogą optymalnie i efektywnie wykorzystać ten czas. Możecie Państwo również u nas połączyć organizację szkoleń i konferencji z imprezą integracyjną.

Nasz hotel oprócz bazy noclegowej (20 komfortowo wyposażonych pokoi) ma do zaoferowania dostęp do strefy basenowej (basen i dwie sauny: mokra i sucha), kortu, boiska wielofunkcyjnego, siłowni, kręgielni i bilardu.
Dodatkowym ciekawym rozwiązaniem jest chata grillowa na terenie Pałacu, dzięki której możesz zorganizować imprezę w bardziej integracyjnej formie, np. spotkania rodzinne czy biznesowe.
Powierzając nam organizację Waszej imprezy, możecie być pewni jej sukcesu – posiadamy wiele możliwości i doświadczenie oraz gwarantujemy profesjonalną i dyskretną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu : 502 051 770

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja tel.:518-296-034
 41 230 52 16
Biuro tel.:41 230 52 18
Przyjęcia weselne:509 656 715
Szkolenia i konferencje:502 051 770
Mirage Music Club:41 373 40 13

 

Dane do faktury:
Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38