GALERIA HOTELU

Poznaj eleganckie wnętrza i wyjątkowe atrakcje.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszego hotelu. Możecie Państwo sprawdzić, jak prezentują się pokoje gościnne, oraz w jakim stylu urządzone są wnętrza obiektu. Najbardziej wymagających zachęcamy do obejrzenia ujęć naszych apartamentów, przyszłe pary młode – do odwiedzenia galerii sali weselnej, a firmy do zapoznawania się z salami konferencyjnymi. Urządzając dworek, postawiliśmy na elegancję i styl klasyczny. Pomieszczenia to przede wszystkim odcienie bieli, beżu, brązu, złota; aranżacje dopełniane są pięknymi dodatkami i zdobieniami.

Możecie Państwo również zapoznać się z pozostałymi obiektami hotelowymi. Pragniemy, abyście mogli Państwo poznać wszystkie nasze atrakcje, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o rezerwacji noclegów w Pałacu w Konarach. Czekają na Państwa siłownia, basen, chata grillowa, kort tenisowy i wiele innych atrakcji!

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.