Chata grillowa

Wypraw przyjęcie urodzinowe pod Kielcami

Chata grillowa to miejsce, które swoją wyjątkowością, oryginalnością i kunsztownym wykonaniem sprawia, że jest szczególnym elementem naszego kompleksu. Klimatyczna sala o swojskim klimacie pozwoli urządzić spotkanie o nieformalnym i luźnym charakterze. Drewniana konstrukcja, tarasy z widokiem na staw i łąki oraz ciekawe elementy zdobnicze tworzą niepowtarzalną aurę.

Chata jest idealna do organizacji wszelkiego rodzaju eventów, przyjęć urodzinowych, spotkań plenerowych czy imprez integracyjnych
(do 100 Gości).

Przygotowana jest do serwowania potraw z grilla jak również innych dań ciepłych. Obiekt posiada pełne zadaszenie, dlatego można z niego korzystać niezależnie od pory roku, nie martwiąc się, że pogoda popsuje szyki imprezy. Wyposażony w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.

Dodatkową atrakcją jest taras widokowy nad hotelowym oczkiem wodnym oraz specjalnie wydzielone miejsce pod ognisko. Polecamy chatę grillową również wszystkim, którzy są zainteresowani organizacją szkolenia i konferencji w okolicach Kielc – impreza w tak niebanalnym otoczeniu zapewni pracownikom mile spędzony wieczór.

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.