Klub nocny MIRAGE MUSIC CLUB

Zapraszamy na miły wieczór w okolicy Buska Zdroju

W naszym hotelu uwzględniamy wszelkie preferencje gości i pragniemy zapewnić różnorodne formy rozrywki. Dlatego też stworzyliśmy klub Mirage, w którym możecie Państwo miło spędzić czas zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Nasz klub na co dzień jest miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Zagrać tu można w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką. W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce. Dopełnieniem klubowego klimatu jest bogato wyposażony
drink bar z szeroką gamą różnorakich alkoholi i drinków serwowanych przez naszych profesjonalnych barmanów. Jest to miejsce chętnie odwiedzane przez uczestników konferencji, szkoleń czy wyjazdów integracyjnych. Doceniają je szczególnie ludzie młodzi, którzy wspólnie z przyjaciółmi chcą się po prostu pobawić i potańczyć przy dobrej muzyce. Do klubu zapraszamy nie tylko gości naszego dworku, lecz także mieszkańców okolic Kielc czy Buska Zdroju. Jeżeli chcecie Państwo sprawdzić, jak prezentuje się stworzone przez nas miejsce, zapraszamy do odwiedzenia galerii klubu Mirage.

 

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja tel.:518-296-034
 41 230 52 16
Biuro tel.:41 230 52 18
Przyjęcia weselne:509 656 715
Szkolenia i konferencje:502 051 770
Mirage Music Club:41 373 40 13

 

Dane do faktury:
Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38