Siłownia

Wiemy, że wśród gości znajduje się wielu miłośników aktywności fizycznej, dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom, stworzyliśmy w hotelu nowoczesną siłownię.

Dla odwiedzających oraz wszystkich zainteresowanych powiększyliśmy zakres naszych usług o profesjonalną siłownię wyposażoną w nowoczesne, specjalistyczne urządzenia najwyższej klasy. Umożliwiają one przeprowadzenie szerokiego zestawu ćwiczeń angażujących różne partie mięśni.
Posiadamy również sprzęt cardio (dwie bieżnie, trenażer eliptyczny, rowerek, steper).

Wszystkie urządzenia są intuicyjne i łatwe w obsłudze. Zapraszamy serdecznie do Pałacu w Konarach – u nas spędzicie Państwo wypoczynek tak, jak lubicie!

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.