Oferty hotelu

Stworzyliśmy miejsce, które jest czymś więcej niż zwykły hotel. Pałacowe przyjemne wnętrza, unikalne meble i stylowe dodatki roztaczają wyjątkową aurę i umilają pobyt. W naszym hotelu pod Kielcami mają Państwo okazję wypocząć w niezwykle szykownych, komfortowych i klimatyzowanych pokojach, które spełniają najwyższe standardy oraz są świetnie wyposażone.

Mamy także bogate doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych różnego typu – dysponujemy elegancką i przestronną salą balową, która pomieści nawet 400 osób. Możecie więc Państwo urządzić u nas zarówno huczne wesela, jak i kameralne przyjęcia komunijne, chrzciny czy uroczystości rodzinne. Zadbamy o każdy detal, zapewnimy perfekcyjną obsługę i bogate menu. Ponadto nasz obiekt dostosowany jest do organizacji szkoleń i konferencji. Proponujemy dwie sale konferencyjne z doskonałym nagłośnieniem oraz nowoczesnym zapleczem technicznym. Pomieszczenia są klimatyzowane, a także komfortowe i gustownie urządzone.

 

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.