Wellness & SPA

strefa spa pałac w konarach

Strefa basenowa

Zanurz się w naszym basenie, gdzie woda pobierana ze źródeł powiatu buskiego odpręży Twój umysł i ciało. Nasz basen jest prawdziwym klejnotem Pałacu w Konarach – kryty, pełen uroku, o wodzie w idealnej temperaturze 30 stopni. Zapomnij o codziennym zgiełku i pozwól sobie na chwilę wytchnienia lub drobną dawkę aktywności w basenie. Odpocznij na wygodnych leżakach, w otoczeniu stylowej architektury i relaksującej muzyki.

Błogi relaks w saunie

Zapraszamy do skorzystania ze strefy z saunami. Sauna fińska (sucha) lub mokra staną się idealnym dopełnieniem wypoczynku w strefie basenowej. Pomogą zredukować stres, poprawią kondycję skóry, pozytywnie wpłyną na układ odpornościowy, a osoby zmagające się z bólami reumatycznymi, po sesji w saunie poczują się o niebo lepiej. Doświadcz odprężenia i relaksu na najwyższym poziomie.

strefa spa pałac w konarach
strefa spa pałac w konarach

Siłownia dla miłośników aktywnego wypoczynku

Dla tych, którzy kochają aktywność fizyczną, nasza siłownia jest idealnym miejscem do wzmocnienia ciała i polepszenia kondycji. Wyposażona w nowoczesny sprzęt i urządzenia, siłownia w Pałacu w Konarach to przestrzeń, w której możesz realizować swoje fitnessowe cele. Cardio? Trening siłowy? Wybór należy do Ciebie. Wybierając nasz hotel na miejsce noclegu nie musisz rezygnować z codziennej aktywności. 

Pozwól sobie na chwile relaksu w naszej strefie SPA

Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej Strefy Spa w Pałacu w Konarach, gdzie luksus, elegancja i relaks spotykają się w jednym miejscu. Basen, sauny, siłownia i dodatkowe atrakcje to tylko część tego, co przygotowaliśmy dla Ciebie.