Śluby w plenerze

pałac w konarach

Ślub w pałacowych ogrodach

Organizując ślub w plenerze w ogrodach Pałacu
w Konarach, spełniamy marzenia o romantycznej ceremonii pod gołym niebem. Nasze przestronne, zielone ogrody tworzą idylliczne tło dla Waszych przysięg, zapewniając nie tylko piękne otoczenie, ale także niepowtarzalną atmosferę. Wybór Pałacu w Konarach na miejsce ślubu to gwarancja niezapomnianych wspomnień w sercu natury.

Magiczna oprawa Waszej ceremonii

W ramach organizacji ślubu w plenerze w Pałacu w Konarach oferujemy pełną obsługę ceremonii, która odbywa się w naszych malowniczych ogrodach. Gwarantujemy, że ten wyjątkowy dzień zostanie zrealizowany z najwyższą dbałością i elegancją.

pałac w konarach

Malownicze ogrody

hotel busko zdrój

Profesjonalna obsługa

hotel busko zdrój

Indywidualne dekoracje

Dodatkowe atrakcje

pałac w konarach

Dodatkowo zorganizujemy

Przepiękne, zadbane ogrody pałacowe, tworzą idealne tło dla ślubów
w plenerze

szkolenia pod kielcami

Chcesz zaplanować ślub w plenerze w Pałacu w Konarach?

Wypełnij wstępny formularz, a odezwiemy się z ofertą.

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. MIRAGE SPÓŁKA CYWILNA, Konary 43, 28-130 Stopnica NIP 6551970938 Administratorem danych osobowych jest Więcej informacji w Polityce prywatności

Galeria zdjęć

pałac w konarach

Ślub z Waszych marzeń

Romantyczny ślub w plenerze to marzenie wielu par.  I trzeba przyznać rację, bo śluby w naturalnej scenerii wyglądają magicznie. Położny w malowniczym pejzażu Pałac w Konarach idealnie wpisuje się w kryteria, które musi spełniać miejsce na ten szczególny dzień. To nie tylko hotel, ale też urokliwe krajobrazy, spokój, bliskość natury, śpiew ptaków i  piękno ogrodu. Nasz doświadczony zespół eventowy zajmie się każdym detalem, zapewniając, że Wasza ceremonia i przyjęcie będą niezapomniane. Skontaktujcie się z nami, aby omówić Wasze indywidualne pomysły i preferencje.

pałac w konarach

Zobacz także