Dlaczego wybrać nocleg pod Kielcami w Pałacu w Konarach

Wybór miejsca noclegowego to zawsze trudna decyzja. Oferta właściwie w każdym miejscu w Polsce jest naprawdę szeroka, przy czym tylko niektóre obiekty gwarantują szeroką gamę udogodnień sprawiających, że pobyt staje się naprawdę przyjemny. Dlaczego osobom szukającym hotelu pod Kielcami polecamy nasz Pałac w Konarach?

Baza wypadowa nie tylko do Kielc

Nasz obiekt zlokalizowany jest około godziny drogi na południe od Kielc. To jednak niejedyne miejsce, które znajduje się nieopodal. Jeszcze bliżej, bo zaledwie 9 minut jazdy (około 8 km) znajduje się Busko-Zdrój. To uzdrowiskowa miejscowość z wieloma zabytkami i wspaniałymi widokami, która każdego roku przyciąga wielu turystów z całej Polski. Do niej również można podróżować z naszego Pałacu w Konarach, a także do innych, okolicznych miejscowości.

Nocleg pod Kielcami z szeregiem udogodnień

Dobry obiekt hotelowy powinien gwarantować gościom również szereg wygód i jest to jeden z wyróżników naszego Pałacu w Konarach. Naszym gościom oferujemy bowiem nie tylko doskonale wyposażone pokoje i apartamenty hotelowe, ale również:

  • strefę basenową zapewniającą odprężenie nie tylko w basenie, ale również w saunach,
  • siłownię pozwalającą na zadbanie o formę fizyczną,
  • boisko umożliwiające spędzanie czasu na świeżym powietrzu podczas gier i zabaw,
  • kort tenisowy doskonale sprawdzający się podczas imprez integracyjnych,
  • chatę grillową idealną do zorganizowania mniej formalnych spotkań,
  • plac zabaw gwarantujący bezpieczną zabawę dla najmłodszych gości naszego Pałacu,
  • paintball pozwalający na aktywne spędzanie czasu ze szczyptą adrenaliny,
  • klub z doskonałymi drinkami, kręglami i bilardem, będący idealnym miejscem do spędzania czasu ze znajomymi.

Tym samym wyróżniamy się na tle okolicznych hoteli, gwarantujemy bowiem różnorodne rozrywki pozwalające mile spędzać czas i zregenerować się, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Wyjątkowe krajobrazy

Nocleg pod Kielcami w naszym Pałacu w Konarach to nie tylko ekskluzywny wypoczynek w wygodnych pokojach i szereg towarzyszących temu udogodnień. To również gwarancja spędzania czasu w pięknym otoczeniu, z widokiem na okoliczne krajobrazy rozpościerające się z naszego obiektu. Również z tego powodu, goście tak chętnie wybierają nasz obiekt i co najważniejsze, decydują się na powrót i go polecają.

Jak widać Pałac w Konarach jako miejsce na nocleg pod Kielcami to doskonały wybór z naprawdę wielu powodów. Jeśli i Ty poszukujesz takiego ekskluzywnego obiektu, który jednocześnie gwarantuje naprawdę przystępne ceny za pobyt, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz również

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną! Pełna oferta oraz szczegóły dostępne w jednym

Gdzie zorganizować konferencję naukową lub biznesową? Coraz częstszym wyborem zespołów planujących tego typu wydarzenia są hotele.

Każdy z nas wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Właśnie dlatego w naszym hotelu