Hotelowy basen – idealne miejsce sportu i rekreacji

Osoby, które poszukują idealnego hotelu na wyjazd, mają różne kryteria. Lokalizacja, wyposażenie pokoi, śniadania czy dodatkowe usługi to tylko niektóre z nich. Często zdarza się też tak, że w podjęciu decyzji pomaga obecność przestrzeni sportowych. Mowa tutaj nie tylko o siłowni czy korcie tenisowym. Oprócz tego niektóre hotele oferują też dostęp do basenu, który jest świetnym miejscem zarówno do sportu, jak i do rekreacji. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem pokoju w takim obiekcie?

Sport to zdrowie, czyli aktywność dla dorosłych i dzieci 

Każdy z nas wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Właśnie dlatego w naszym hotelu pod Kielcami zdecydowaliśmy się nie tylko na organizację imprez okolicznościowych czy wynajem sal weselnych, ale również zapewnienie Gościom przestrzeni, w których będą mogli uprawiać sport. Z uwagi na to, że pływanie niesie za sobą wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia, osoby, które nas odwiedzają, nie muszą robić przerwy w treningach i mogą oddać się swojej pasji bez wychodzenia z obiektu. Pływanie w basenie to nie tylko zdrowe ciało, ale również odprężenie, które pozwala na zapomnienie o codziennych troskach.

Czy w hotelowym basenie można się też zrelaksować? 

Warto pamiętać, że pobytowi w hotelu ma towarzyszyć przede wszystkim relaks. Właśnie dlatego korzystając ze strefy basenowej w naszym obiekcie, można liczyć na odpoczynek i wyciszenie. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki temu, że woda jest pobierana z głębokich źródeł uzdrowiskowego powiatu buskiego i osiąga temperaturę 30 stopni Celsjusza. Co więcej, Goście hotelowi mają też do dyspozycji dwie sauny – fińską oraz mokrą.

Oprócz tego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które nas odwiedzają, przygotowaliśmy też strefy z leżakami, w których można wygodnie odpocząć, na przykład czytając książkę, słuchając muzyki, czy pijąc filiżankę aromatycznej kawy. Dzięki temu decydując się na pobyt w hotelu z basenem, można liczyć na niezapomniane chwile relaksu przez cały rok bez względu na pogodę za oknem czy inne czynniki, które nie sprzyjają odpoczynkowi.

Zobacz również

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną! Pełna oferta oraz szczegóły dostępne w jednym

Gdzie zorganizować konferencję naukową lub biznesową? Coraz częstszym wyborem zespołów planujących tego typu wydarzenia są hotele.

Każdy z nas wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Właśnie dlatego w naszym hotelu