Hotelowe atrakcje dla wymagających – Oto one

Hotel to nie tylko miejsce noclegowe. To coraz częściej również strefa odpoczynku oraz regeneracji, która ma odpowiadać na wiele różnych potrzeb gości. Jakie atrakcje są dla najbardziej wymagających z nich?

Strefa basenowa, czyli synonim luksusu

Kompleksy basenowe znajdują się zazwyczaj tylko w najbardziej ekskluzywnych oraz wyjątkowych hotelach. To dzięki nim możliwy jest prawdziwy relaks, ale także zadbanie o swoje zdrowie. Przykładem są sauny, które posiadamy również w naszym obiekcie, pozwalające na wzmocnienie odporności organizmu oraz pozbycie się z ciała toksyn. Oczywiście basen to także świetna zabawa, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Kort tenisowy, czyli miejsce dla aktywnych

Podczas kilkudniowego pobytu hotelowego trzeba też odpowiednio zadbać o formę fizyczną. Doskonale sprawdzi się do tego celu strefa aktywności, ale nie tylko siłownia, ale także kort tenisowy. Tenis ziemny to sport dający wiele satysfakcji, a jego uprawianie w pięknych okolicznościach przyrody to również wyjątkowa przyjemność.

Doskonała oferta barowa i restauracyjna

Dla wymagających gości hotelowych atrakcją może być także doskonała kuchnia. W ramach naszego obiektu jest to Restauracja Mirage należąca do całego kompleksu hotelowego. Dzięki niej można nie tylko rozsmakować się w najlepszych daniach, ale także miło spędzić czas w trakcie pobytu.

Niestandardowa aktywność? Czemu nie!

Lista atrakcji jest jednak znacznie dłuższa i okazuje się, że może być to także paintball! W naszym kompleksie również posiadamy własne pole do gry, a także gwarantujemy pełne wyposażenie. Z opcji tej korzystają jednak nie tylko nasi goście hotelowi, ale też grupy organizujące wieczory kawalerskie, imprezy urodzinowe, czy po prostu zabawne spotkania z bliskimi.

Jak widać hotelowe atrakcje dla wymagających są naprawdę liczne i wszystkie wymienione proponujemy również w ramach naszej oferty. Skorzystaj więc z propozycji oraz spędź niezapomniane dni w naszym obiekcie. Mamy nadzieję, że dzięki temu pobyt będzie wyjątkowy i chętnie do nas powrócisz.

Zobacz również

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną! Pełna oferta oraz szczegóły dostępne w jednym

Gdzie zorganizować konferencję naukową lub biznesową? Coraz częstszym wyborem zespołów planujących tego typu wydarzenia są hotele.

Każdy z nas wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Właśnie dlatego w naszym hotelu