Buduj team spirit! Ciekawe pomysły na imprezę integracyjną

Wyjazdy integracyjne to świetny sposób na odstresowanie się pracowników po ciężkim dniu pracy, ale też sposób na bliższe poznanie wszystkich zatrudnionych. To również forma gratyfikacji dla pracowników za ich dotychczasową pracę oraz osiągane wyniki.

Zalety organizacji imprezy integracyjnej

Impreza integracyjna wielu wciąż kojarzy się ze spotkaniem pracowniczym mocno zakrapianym alkoholem oraz zabawą do białego rana nie koniecznie z zachowaniem kultury między pracownikami. Nic bardziej mylnego! Impreza integracyjna to rozwiązanie wspierające budowę silnego team spirit, ale przede wszystkim spotkanie wzmacniające wzajemne zaufanie między pracownikami oraz poczucie własnej wartości jako członka większej grupy. Integracja to możliwość bliższego poznania innych współpracowników, ale też świetny sposób na odstresowanie się po ciężkich tygodniach pracy. To również możliwość rozwiązania narastających konfliktów w zespole w sposób mniej formalny.

Miejsce ma znaczenie

Spotkania integracyjne mają różny charakter, a ich organizacja zależy od kreatywności samych organizatorów oraz możliwości, jakie daje miejsce imprezy. Dlatego przed zorganizowaniem spotkania dla pracowników warto zastanowić się nad jego charakterem, a następnie wybrać hotel, pałac, restaurację lub inne sprzyjające otoczenie. Niezależnie co wybierzemy zawsze znajdzie się czas, aby zorganizować dla pracowników warsztaty filmowe, warsztaty fotograficzne, nietuzinkowe szkolenie, grę terenową, warsztaty kulinarne czy inne gry i zabawy. Niezależnie od wybranej formy, pracownicy mogą poczuć się wyjątkowo, a rywalizacja między nimi doprowadzi do budowy silnego zespołu w przyszłości.

Zobacz również

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną! Pełna oferta oraz szczegóły dostępne w jednym

Gdzie zorganizować konferencję naukową lub biznesową? Coraz częstszym wyborem zespołów planujących tego typu wydarzenia są hotele.

Każdy z nas wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Właśnie dlatego w naszym hotelu