Wesele pod Kielcami – jak godnie uczcić zawarcie małżeństwa?

Dzień ślubu jest wyjątkowym w życiu każdej pary. Odpowiednie jego zaplanowanie i przeżycie jest bardzo istotne, w związku z tym konieczne jest dołożenie wszelkich starań, aby był to czas jedyny w swoim rodzaju i godny zapamiętania. Z pewnością każda para ma swoje własne wyobrażenie. Jak jednak powinien wyglądać ten dzień i o czym koniecznie należy pamiętać?

Dzień inny niż wszystkie

Samo zawarcie małżeństwa to jedno, jednak celebracja tego dnia, czyli wesele, to już zupełnie co innego i wymaga dokładnego planowania. Sala weselna powinna spełniać oczekiwania pary młodej. Bajkowe i eleganckie przyjęcie, a może nieco sielskiej atmosfery? Za wszystko odpowiadają dekoracje, muzyka oraz serwowane dania. W związku z tym jeśli chcemy zapamiętać ten wyjątkowy dzień do końca życia, to z całą pewnością warto wybierać to co do nas pasuje, zastanawiać się jedynie czy nam się to podoba, czy tak chcemy. Znaczenie ma tu jedynie zdanie pary młodej.

W przypadku wesela ogromne znaczenie ma również zachowanie tradycji. Często są to niewielkie elementy, które mimo wszystko później z rozrzewnieniem się wspomina. Dowiedzmy się więc czy w wybranym miejscu możemy zostać powitaniu chlebem i solą, czy na początek pojawi się lampka szampana, zaplanujmy też podziękowania dla rodziców i oczywiście oczepiny. Każdy z tych elementów ma ogromne znaczenie.

Dodatkowe możliwości

Wybierając miejsce i planując dzień wesela warto zwrócić uwagę również na opcje dodatkowe, z jakich możemy skorzystać. Często jest to np. pokój dla pary młodej, możliwość wynajęcia dodatkowych pokoi dla gości, poprawiny, czy modne obecnie rozwiązania, jak chociażby ustawienie fotobudki, która pozwala na stworzenie wyjątkowych zdjęć i zachowanie jedynych w swoim rodzaju chwil. Wiele par młodych zwraca również uwagę na miejsce, po prostu tego dnia ma być pięknie i każdy z gości ma to zobaczyć. Piękne otoczenie, które sprzyja sesjom zdjęciowym, z pewnością będzie więc ogromnym atutem, gdy będziemy decydować, gdzie i jak uczcić nasz wyjątkowy dzień. Warto rozważyć zorganizowanie wesela pod Kielcami w naszym hotelu Pałac w Konarach.

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.