Szkolenie wyjazdowe w hotelu – zalety rozwiążania

Szkolenia są ważną częścią rozwoju. Pozwalają spojrzeć na dane zagadnienie z innej perspektywy, przyswoić wiedzę, a także nabyć umiejętności. W związku z tym przydają się one zarówno w przedsiębiorstwach, jak i różnego rodzaju organizacjach. Tego typu wyjazdy to też świetna okazja, do nawiązywania nowych kontaktów i podtrzymania dobrej relacji ze współpracownikami. Gdzie najlepiej zorganizować szkolenie?

Szkolenie w hotelu — zalety rozwiązania

Organizując szkolenie, trzeba znaleźć odpowiednią salę konferencyjną. Jest to ważne, ponieważ osoby zaproszone na takie wydarzenie powinny czuć się komfortowo. Nierzadko też problem stanowi znalezienie lokum, które pomieści wszystkich zebranych. Kolejnym utrudnieniem, jakie może spotkać na swojej drodze osoba organizująca szkolenie, jest zatroszczenie się o to, aby każda osoba mogła dotrzeć na czas pod wskazany adres, a także wrócić po spotkaniu bezpiecznie do domu. Druga kwestia jest o tyle skomplikowana, że szkolenie często trwa dłużej niż jeden dzień. W takiej sytuacji warto zarezerwować salę w hotelu. Zaproszeni mogą przyjechać we wskazane miejsce o dogodnej godzinie oraz nie martwić się noclegiem. Dzięki temu będą wypoczęciu, co pozwoli na pełne skupienie się na szkoleniu.

Kolejną zaletą organizowania szkolenia w hotelu jest to, że placówka dokłada wszelkich starań, aby zatroszczyć się o swoich gości. Sala ma klimatyzację, a także wyposażenie znacznie ułatwiające organizacje spotkania jak projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofony oraz odtwarzacz DVD czy Wi-Fi. W związku z tym nie trzeba zabierać ze sobą całego sprzętu, co jest wygodne dla organizatorów. W dobrych hotelach można nawet liczyć na elektryczny system zaciemniania sali oraz profesjonalną obsługę i pomoc techniczną. Na życzenie personel przygotuje również kącik kawowy z ciepłymi napojami, wodą oraz przekąskami, który umili gościom chwile podczas szkolenia.

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.