Przepis na udany wieczór panieński. O czym warto pamiętać?

Wieczór panieński przeszedł już do tradycji. Jest przecież ważnym wydarzeniem, przed ślubem. To jest ten moment, gdy dziewczyna praktycznie żegna się ze swoim panieństwem. Przyszła panna młoda świętuje stan wolny z przyjaciółkami. Na wieczorze panieńskim jest sam babiniec.

Żaden chłopak nie ma prawa w nim uczestniczyć. Musi być tak zorganizowany, żeby został zapamiętany na całe życie. Jest to chwila na szaleństwo w najlepszym gronie. Każda mężatka doskonale pamięta ten dzień i mile go wspomina. Oczywiście, imprezy bywały różne, ale z reguły huczne. Koleżanki starają się umilić ten wieczór i zajmują się organizacją. Na przyszłą pannę młodą czeka wiele niespodzianek, przygotowanych przez przyjaciółki. Z pewnością nie ma nudy, ale jest szampańska atmosfera. To jest ostatnia impreza w życiu kobiety, jeszcze w wolnym stanie. Trwa do białego rana. Na wieczorze panieńskim jest wino, muzyka, śpiew i przekąski.

Gdzie zorganizować wieczór panieński?

Impreza jest zazwyczaj organizowana dwa przed ślubem. Przygotowaniem wieczoru panieńskiego zajmują się najbliższe przyjaciółki przyszłej panny młodej, siostra lub świadkowa. Przed rozpoczęciem przygotowań, tworzy się listę gości. Obecność obowiązkowa! Pozostaje kwestia wyboru miejsca i przygotowania imprezy. Wieczór panieński można go zorganizować w domu lub w lokalu. Doskonałym miejscem jest Pałac w Konarach, gdzie odbywają się tego typu imprezy. W hotelu są różnorodne formy rozrywki. W hotelu jest klub Mirage, w którym towarzystwo doskonale spędzi czas, na  grze w kręgle czy bilard oraz będzie się świetnie bawić przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce. Jest też drink-bar z szeroką gamą różnorakich alkoholi i drinków serwowanych przez barmanów. To jest ulubione miejsce ludzi młodych, więc można znakomicie spędzić ten ostatni przedmałżeński wieczór, przy muzyce i tańcach. Pyszne przekąski, wino, muzyka to wystarczy, by się dobrze bawić.

Jaki jest przepis na wieczór panieński i o czym warto pamiętać?

Wieczór panieński musi być przede wszystkim doskonale zorganizowany. Wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Jeśli organizowany jest w domu, należy udekorować salon balonami, serpentynami, ozdobami i różnymi dodatkami. Warto dodać elementy kojarzące się z wieczorem panieńskim. Doskonale sprawdzą się wierszyki, umieszczone na ozdobnych kartkach. Musi być hucznie i tanecznie, więc bez muzyki nie ma imprezy. Warto pamiętać, że jest to wieczór radości, nie smutku, więc wszyscy mają się świetnie bawić. Najważniejsza jest przyszła panna młoda, jest w centrum uwagi. Na imprezie muszą być smaczne przekąski. Dobrze jest podać koreczki, kanapki, sałatkę warzywną, śledzie, tatar i inne zimne zakąski. Powinny być dania na ciepło, czyli barszcz czerwony, kurczak z frytkami, pizza, czy danie obiadowe. Nie zawsze jednak jest możliwość zorganizowania w domu imprezy. W takiej sytuacji warto dokonać rezerwacji w Restauracji Mirage, która udostępnia miejsce na organizację wieczoru panieńskiego. Organizatorka menu wybiera dania, desery, drinki oraz omawia dekorację miejsca. W Hotelu jest też miejsce chata grillowa, czyli klimatyczna sala o swojskim klimacie, które pozwala urządzić spotkanie w doskonalej i luźnej atmosferze. Chata grillowa ma drewnianą konstrukcję, tarasy z widokiem na staw i łąki oraz ciekawe elementy zdobnicze. Doskonale sprawdzi się przy organizacji wieczoru panieńskiego. Serwowane są potrawy z grilla oraz ciepłe dania. Obiekt posiada pełne zadaszenie, dlatego można z niego korzystać niezależnie od pory roku, nie martwiąc się, że pogoda popsuje szyki imprezy. Wyposażony w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Taras widokowy jest położony nad hotelowym oczkiem wodnym i ma wydzielone miejsce pod ognisko. Niezależnie od miejsca organizacji i menu, warto pamiętać, że ten wieczór panieński musi odbywać się w przyjacielskiej atmosferze. Kolejną rzeczą są prezenty. Upominek powinien wprowadzać w dobry nastrój. Nie chodzi o drogie prezenty, ale takie, które przyszła panna młoda, będzie je miała w pamięci, jeszcze wiele lat po ślubie. Kartki z życzeniami, a raczej z humorystycznymi wierszykami pozostaną na zawsze we wspomnieniach.

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.