Hotelowe atrakcje dla wymagających – oto one

Hotel to nie tylko miejsce noclegowe. To coraz częściej również strefa odpoczynku oraz regeneracji, która ma odpowiadać na wiele różnych potrzeb gości. Jakie atrakcje są dla najbardziej wymagających z nich?

Strefa basenowa, czyli synonim luksusu

Kompleksy basenowe znajdują się zazwyczaj tylko w najbardziej ekskluzywnych oraz wyjątkowych hotelach. To dzięki nim możliwy jest prawdziwy relaks, ale także zadbanie o swoje zdrowie. Przykładem są sauny, które posiadamy również w naszym obiekcie, pozwalające na wzmocnienie odporności organizmu oraz pozbycie się z ciała toksyn. Oczywiście basen to także świetna zabawa, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Kort tenisowy, czyli miejsce dla aktywnych

Podczas kilkudniowego pobytu hotelowego trzeba też odpowiednio zadbać o formę fizyczną. Doskonale sprawdzi się do tego celu strefa aktywności, ale nie tylko siłownia, ale także kort tenisowy. Tenis ziemny to sport dający wiele satysfakcji, a jego uprawianie w pięknych okolicznościach przyrody to również wyjątkowa przyjemność.

Doskonała oferta barowa i restauracyjna

Dla wymagających gości hotelowych atrakcją może być także doskonała kuchnia. W ramach naszego obiektu jest to Restauracja Mirage należąca do całego kompleksu hotelowego. Dzięki niej można nie tylko rozsmakować się w najlepszych daniach, ale także miło spędzić czas w trakcie pobytu.

Niestandardowa aktywność? Czemu nie!

Lista atrakcji jest jednak znacznie dłuższa i okazuje się, że może być to także paintball! W naszym kompleksie również posiadamy własne pole do gry, a także gwarantujemy pełne wyposażenie. Z opcji tej korzystają jednak nie tylko nasi goście hotelowi, ale też grupy organizujące wieczory kawalerskie, imprezy urodzinowe, czy po prostu zabawne spotkania z bliskimi.

Jak widać hotelowe atrakcje dla wymagających są naprawdę liczne i wszystkie wymienione proponujemy również w ramach naszej oferty. Skorzystaj więc z propozycji oraz spędź niezapomniane dni w naszym obiekcie. Mamy nadzieję, że dzięki temu pobyt będzie wyjątkowy i chętnie do nas powrócisz.

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.