Buduj team spirit! Ciekawe pomysły na imprezę integracyjną

Wyjazdy integracyjne to świetny sposób na odstresowanie się pracowników po ciężkim dniu pracy, ale też sposób na bliższe poznanie wszystkich zatrudnionych. To również forma gratyfikacji dla pracowników za ich dotychczasową pracę oraz osiągane wyniki.

Zalety organizacji imprezy integracyjnej

Impreza integracyjna wielu wciąż kojarzy się ze spotkaniem pracowniczym mocno zakrapianym alkoholem oraz zabawą do białego rana nie koniecznie z zachowaniem kultury między pracownikami. Nic bardziej mylnego! Impreza integracyjna to rozwiązanie wspierające budowę silnego team spirit, ale przede wszystkim spotkanie wzmacniające wzajemne zaufanie między pracownikami oraz poczucie własnej wartości jako członka większej grupy. Integracja to możliwość bliższego poznania innych współpracowników, ale też świetny sposób na odstresowanie się po ciężkich tygodniach pracy. To również możliwość rozwiązania narastających konfliktów w zespole w sposób mniej formalny.

Miejsce ma znaczenie

Spotkania integracyjne mają różny charakter, a ich organizacja zależy od kreatywności samych organizatorów oraz możliwości, jakie daje miejsce imprezy. Dlatego przed zorganizowaniem spotkania dla pracowników warto zastanowić się nad jego charakterem, a następnie wybrać hotel, pałac, restaurację lub inne sprzyjające otoczenie. Niezależnie co wybierzemy zawsze znajdzie się czas, aby zorganizować dla pracowników warsztaty filmowe, warsztaty fotograficzne, nietuzinkowe szkolenie, grę terenową, warsztaty kulinarne czy inne gry i zabawy. Niezależnie od wybranej formy, pracownicy mogą poczuć się wyjątkowo, a rywalizacja między nimi doprowadzi do budowy silnego zespołu w przyszłości.

Oferty

Wesela

Wesela

Ekskluzywna Sala Weselna z możliwością organizacji przyjęć od 150 do 500 osób zapewni Państwu oraz Waszym Gościom niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w pamięci

Sprawdź
Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Komunie, chrzciny, urodziny, studniówki, bankiety firmowe, imprezy integracyjne to tylko nieliczne spośród wszystkich uroczystości jakie możesz zaplanować w Pałacu w Konarach.

Sprawdź
Konferencje

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane i komfortowo wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji spotkań od kilku do kilkuset osób.

Sprawdź
Mirage Music Club

Mirage Music Club

Nasz klub na co dzień jest miejscem gdzie spotkać można się z rodziną, przyjaciółmi, zagrać w kręgle lub bilard, łącząc tym samym sport z doskonałą rozrywką . W weekendy natomiast zamienia się w klub nocny, gwarantujący świetną zabawę przy klubowej, wyselekcjonowanej muzyce.

Sprawdź

Rezerwacje

Skorzystaj z formularza aby dowiedzieć się o wolne terminy w Pałacu w Konarach.Przejdź do formularza

Dane teleadresowe

Pałac w Konarach
Konary 43, 28-130 Stopnica
Recepcja: 518 296 034
  
Przyjęcia weselne:509 656 715
  
Szkolenia i konferencje: 502 051 770
  

Dane do faktury

Mirage s.c.
Konary 43, 28-130 Stopnica
Nip: 655-197-09-38
Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego.
„Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.